MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 9467580
nr 946 7580
Vitrinskåp
omkring 1900, längd: 125 cm, djup: 55 cm, höjd: 197 cm
Kondition: slitage, skador, saknar glas
måndag 2 mars 2015
kl 20:34:57